VAATLERİMİZ

  • Lojistik ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü bulmak
  • Hızlı ve adil fiyatlandırma yapmak
  • Her zaman ulaşılabilir olmak
  • İşimizi en kaliteli şekilde yapmak
  • Talep ve ihtiyaçlarınızı hızla ele alarak doğu ve zamanında bilgi sağlamak

POLİTİKALARIMIZ

Kalite Politikamız : Lojistik süreçler içerisinde gerek altyapı gerek çevresel etkenlerden kaynaklı birçok problem doğabilirken , bunlara en etkili çözümü üretmek esas görevlerimiz arasında yer almaktadır. Bu yüzden , tüm işlemlerimizi gerçekleştirirken kaliteyi ön planda tutuyoruz. Tüm iş yükümlülüklerimizde en iyi ve en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Bilgi Güvenliği Politikamız : Kurumsal bilgiyi en değerli varlıklarımızdan biri olarak görüyoruz. Edindiğimiz verilerin korunmasına azami önemi gösteriyor ve bu verilerin yalnızca müşterilerimizin , iş ortaklarımızın lehine olabilecek çalışmalarımızda iletişime geçilmesi için kullanıyoruz. Bilgi güvenliğinin farkındalığını artırmak için iş arkadaşlarımıza bilgiler veriyor , bu konudaki eğitimlere katılmalarını sağlıyoruz.

İletişim Politikamız : Bize göre doğru iletişim başarılı sonuçlar için başlangıç noktasıdır. Müşterilerimizi anlamak ve anlaşılabilir olmak işimize bakışımızda önemli yeri olan ‘empati’ kavramının gücünü ortaya koymaktadır.Müşterilerimiz , iş arkadaşlarımız ve tedarikçilerimiz ile kurduğumuz  net , şeffaf  iletişim firmamızın duruşunu kuvvetlendirmektedir.

Dürüstlük : Dürüstlüğün karşılıklı güven duygusunu geliştirdiği bir gerçek. Bu yüzdendir ki tüm işlerimiz de dürüstlüğü temel politikalarımız arasında tutuyoruz. Her zaman bu ilkeye göre hareket ederek , müşterilerimiz ile sıkı bir bağ kuruyoruz. Tüm koşullarda ve iş süreçlerinde dürüst ve ahlaki ilkelere saygılı davranarak güvenilirliğimizi sürekli kılıyoruz.

Açıklık : Her gün her saat ulaşılabilirlik sorun ve ihtiyaçlara karşı anında çözüm bulabilmek sektörümüz için oldukça önem verilen bir olgudur. Bunun içinde işimizi ve görevlerimizi sahipleniyoruz. İletişim kanallarımızı sürekli açık tutarak , kayıpları en aza indiriyor bu sayede sektörümüzde fark yaratıyoruz. Olası sorunlara karşı müşterilerimizi öncesinde bilgilendirerek alınabilecek tedbirler için zaman kazandırıyoruz.

TEKLİF ALIN

Gönderileriniz ile ilgili aşağıdaki bilgileri iletmeniz durumunda anında sizin için en uygun fiyatı alabilirsiniz. Ebat, gerçek ağırlık, gönderi tipi, ürün içeriği ve alıcı adres bilgilerini bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

HEMEN TEKLİF AL