BİZ KİMİZ

Anadolu coğrafyasında tarih boyunca medeniyetlere başkentlik yapan sanayisi ile Türkiye’nin lokomotifi olan gerek jeopolitik konumu gerekse verimli işgücü ile emsal olan Bursa’da işletmemizin ilk adımlarını attık.

Bizi biz yapan değerlerimizin başında şeffaflık ve güvenilirlik gelmektedir. İşleyişimizi bu değerlerimiz ve müşterilerimizin memnuniyetleri temeline dayandırıyoruz. Yolumuzu geçmişin tecrübesi , günümüzün dinamikliği ve her zaman içimizde barındırdığımız sorumluluk duygumuzla aydınlatıyoruz. Ve tüm bunlar ile birlikte yatırımlarımızı hizmet kalitemizi arttırabilmek için vazgeçilmez olarak görüyor , odak noktamıza insan kaynağını ve teknolojiyi alıyoruz.

Sektörümüzün yapısını ve değişkenlik gösteren operasyon gerekliliklerini bilen profesyonel kadromuzla tutarlı bir iş süreci uyguluyoruz. Böylelikle sorunlara müşterilerimizin bakış açısıyla bakabiliyor , müşterilerimiz ile görüş birliğine varabiliyoruz.

Lojistik sektörünün en hassas noktası olan ‘süre’ kavramını göz önünde bulundurarak , müşterilerimizin taleplerine hızlı geri dönüşler yapıyoruz. Böylece yüksek standarda ulaşan iş akışlarımız her zaman dinamik kalmamızı sağlıyor.

Gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerde bizi yalnızca ‘taşıyıcı’ değil , her türlü probleme karşı çözüm üreten lojistik partneri olarak gören tüm paydaşlarımıza ve müşterilerimize teşekkürü borç biliyoruz.

Bu çerçevede CAS LOJİSTİK olarak iş ortaklarımızın ve ülkemiz lojistik sektörünün büyümesine ve gelişimine katkı sunmak için tüm benliğimiz ile çalışmayı sürdüreceğiz.

TEKLİF ALIN

Gönderileriniz ile ilgili aşağıdaki bilgileri iletmeniz durumunda anında sizin için en uygun fiyatı alabilirsiniz. Ebat, gerçek ağırlık, gönderi tipi, ürün içeriği ve alıcı adres bilgilerini bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

HEMEN TEKLİF AL