DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI

Dünya ticaretinin taşınmasının en büyük kısmı denizyolu taşımacılığı ile gerçekleşmektedir. Her türlü yüke uygun çözümlerimiz ile hizmet verebildiğimiz bu alanda , komple ya da parsiyel konteyner taşımalarının yanı sıra , ağır yük olarak adlandırılan proje taşımalarını da gerçekleştirebiliyoruz. Uzman ekibimiz , konteyner dolumu ve boşaltımı, hızlı fiyatlandırma gibi konularda esnek çözümler sunmaktadır.

Uluslar arası dağıtım zinciriniz için etkili ve güvenilir çözüm ortağınız olan firmamız yılların verdiği deneyim ile tüm denizaşırı nakliyelerinizi başarı ile yerine getirmektedir.

  • Ayrıcalıklarımız
  • Full Konteyner Taşımacılığı
  • Parsiyel Konteyner Taşımacılığı
  • Konteyner Dolumu/Boşaltılması
  • Toplama / Dağıtım Hizmetleri
  • Özel ve Hızlı Fiyatlandırma
  • Gümrüklerde Uzman Ekip

DEPOLAMA

CAS LOJİSTİK olarak gerçekleştirdiğimiz taşımaların kalitesi kadar depolama faaliyetlerini de önem veriyoruz. İstanbul ve Bursa’da bulunan serbest ihracat depolarımızda etkin depolama hizmetleri sunarak , müşterilerimizin ana faaliyetlerine odaklanmalarına yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizden gelecek taleplere göre ürünleri paketleme , ambalaj tedarik etme , etiketleme, istifleme ve tasniflerini sağlıyoruz.

TRANSİT TAŞIMALAR

Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler içerisinde önemli bir paya sahip olan transit taşımalardaki yenilikçi ve çözümsel lojistik anlayışımızla 3.ülkeler arası yapılan taşımaları da sorunsuz gerçekleştirebilmekteyiz.

Dünya’nın herhangi bir ülkesinden Ortadoğu’ya sevk edilecek malzemeleriniz , uzman teknik personellerimiz tarafından en uygun rota ve maliyet analizleri yapılarak direk veya aktarmalı olarak nihai destinasyonuna ulaştırılmaktadır.

TEKLİF ALIN

Gönderileriniz ile ilgili aşağıdaki bilgileri iletmeniz durumunda anında sizin için en uygun fiyatı alabilirsiniz. Ebat, gerçek ağırlık, gönderi tipi, ürün içeriği ve alıcı adres bilgilerini bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

HEMEN TEKLİF AL