KARİYER

Bizim için büyümeyi sağlayan temel unsur , insan kaynağına yapılan yatırımdır. CAS LOJİSTİK olarak her başarımızı değerli çalışma arkadaşlarımıza borçluyuz.Bu nedenle onların gelişimi, kariyer hedefleri ve başarıları için azami çabayı göstererek onlarla birlikte büyüyoruz. Şirketimiz içerisinde oluşan kurum kültürünü tüm çalışanlarımızın benimsemesini sağlayarak , iş süreçlerinde ve hedeflerinde buna göre hareket etmelerini önemsiyoruz.

Çünkü biliyoruz ki , şirketimizin itibarı , tecrübesi , müşterilerine olan sadakati ve dürüstlüğü ile doğru orantılıdır. İş arkadaşlarımızın CAS LOJİSTİK değerleriyle hareket ederek hem kişisel gelişimine , hem de şirketin gelişimine katkı sağlayabileceğini düşünüyoruz.

Kendilerini rahat ve doğru bir şekilde ifade edebilecekleri ortamda , başarının sürekli gerçekleşeceğine inanıyoruz.

Sektörümüzün Profesyonelleri ;

CAS LOJİSTİK olarak lojistik sektöründeki bilgi ve tecrübesine güvenen, operasyon süreçlerine hakim , sektörü yakından tanıyan ve başarı odaklı profesyonellere kapımızın açık olduğunu belirtmek isteriz.

Öğrenciler ;

Lojistik alanında eğitim almış , sektöre ilgi duyan , lojistiği , dış ticareti ve operasyon süreçlerini öğrenmek isteyen öğrenci arkadaşlarımız ; CAS LOJİSTİK ‘in kapısı size daima açık.

CV'lerinizi bize info@caslogistic.com'dan iletebilirsiniz.

TEKLİF ALIN

Gönderileriniz ile ilgili aşağıdaki bilgileri iletmeniz durumunda anında sizin için en uygun fiyatı alabilirsiniz. Ebat, gerçek ağırlık, gönderi tipi, ürün içeriği ve alıcı adres bilgilerini bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

HEMEN TEKLİF AL